Terwijl het beetje bij beetje bij me begint door te dringen dat ik misschien te veel hooi op mijn vork genomen heb met de LHC, wordt het tijd om de groepsfase af te ronden met de laatste wedstrijd in groep C. De landen gaan deze in met de volgende tussenstand:
- Chili – 6.5 punten
- Algerije – 6 punten
- Griekenland – 4.5 punten
- Slowakije (en Noord-Korea) – 4 punten
Iedereen, behalve Noord-Korea, maakt nog op kans op de volgende ronde. Wordt het Slowakije dankzij de runderlappen? Slingert chili zich aan de apenstaart de kwartfinales in? Behoudt Algerije de koppositie met haar groentesoep? Of hebben mijn inktvissen toch nog het gewenst resultaat voor Griekenland? Stem! De recepten:
- Algerije: Bouktouf
- Chili: Cola de Mono
- Slowakije: Slowaakse Runderlappen
- Griekenland: Gegrilde inktvissen gevuld met feta
Stemmen kan tot vrijdag 30 juli om 23:59.
Grappig om te merken dat je in Lombok woont (dankzij je link naar mijn site). Woon je er al lang? Ik ben er (soms wel helaas) net weg.
En als de LHC je teveel wordt, mag je wat mij betreft ook wel de volgende rondes inkorten hoor. Sterkte!
Yup, nu alweer 3 maanden in hartje Lombok! Ik vond het overigens een erg leuk stukje wat je er over had geschreven.
Grappig, ik ben er net iets meer dan 3 maanden weg.. En dank voor je opmerking over het stukje, jij had er gelijk een goede wegwijzer aan ;-)
Alberto!
Ik ben zo benieuwd of ik op zoek mag naar nog een lekker Chileens recept,
of dat ik me er gemakkelijk vanaf heb gemaakt met mijn laatste cocktail…
Laat me niet langer in spanning!
nog steeds benieuwd…
Als je nog 2 weken wacht, dan ben ik weer terug van vakantie… Alhoewel, onze bungalow hier in de Perigord heeft ook een fornuis en een magnetron.
Komt het vervolg op de wedstrijd nog of is het afgelopen?
Of heb ik iets gemist toen ik op vakantie was?
Groetjes
Anita
Onze Spaanse vriend is op vakantie in zijn Heimat. Ik neem aan dat we na die vakantie meer horen.. Ik heb ook nog wat leuke dingen die zeker een kans moeten krijgen in de tweede ronde!
Tellen van de stemmen voortaan niet meer naar Florida outsourcen…
Einduitslag van deze wedstrijd:
1. Chili- 4 punten
2. Slowakije – 3 punten
3. Griekenland – 2 punten
4. Algerije – 1 punt
Dit levert de volgende eindstand op in de poule:
1. Chili – 10 punten
2. Slowakije – 9 punten
3. Algerije – 7 punten
4. Griekenland – 6.5 punten
5. Noord-Korea – 4 punten
Chili en Slowakije door naar de volgende ronde.